303 SQUADRON - PATRONAT

banerpng


Z ogromną przyjemnością i nieskrywaną radością chcielibyśmy poinformować o objęciu przez nas patronatem gry 303 Squadron wydawnictwa Hobbity.eu.

Ciężko jest nam ukryć radość z tego faktu, gdyż zapałaliśmy (głównie chyba zrobiłem to ja), miłością do gry od pierwszego wejrzenia, lub chyba bardziej w tym przypadku pasującego, zagrania. Po wielu nieudanych próbach w końcu podczas ostatnich Planszówek w Spodku udało się zagrać i przepadłem całkowicie. Potem wszystko poszło już lawinowo.

box303png

303 Squadron lub jak kto woli Dywizjon 303 to strategiczna do granic możliwości gra wojenna wykorzystująca wyjątkowe połączenie mechaniki kości i kart, do zarządzania swoimi jednostkami i toczenia zażartych podniebnych pojedynków z hordami Luftwaffe.

Gra jest stuprocentową kooperacją, w której wcielamy się w bohaterskich pilotów sławnego Dywizjonu 303 im. Tadeusza Kościuszko podczas jednej z najbardziej chlubnych kart polskiej historii wojskowości, czyli odgrywającej się w 1940 roku na brytyjskim niebie Bitwy o Anglię.

Jako fanatycy wszelkiego rodzaju militariów, historii wojskowości, szczególnie z okresu Drugiej Wojny Światowej oraz miłośnicy przemierzania całej Polski, i nie tylko, w poszukiwaniu bunkrów, umocnień oraz wszelkich innych obiektów militarnych, które można spenetrować, cieszymy się niezmiernie, że przypadł nam w zaszczycie patronat nad tytułem, który nie dość, że mechanicznie zapowiada się wyjątkowo, opowiada historię niekwestionowanych bohaterów, to jeszcze na dodatek łączy naszą pasję do gier planszowych z innymi równie dla nas ważnymi zainteresowaniami.

pudelko gotowe 3D lezacejpg

Już wkrótce wystartuje kampania na Kickstarterze, którą na bieżąco będziemy śledzić i relacjonować, a jeżeli tego byłoby wam nadal mało, to zawsze możecie odwiedzić stronę wydawnictwa (klik), samej gry (klik) lub jej fanpage na Facebooku (klik).