4. Edycja Planszówek w Spodku - Znowu Patronujemy

banerpng


W końcu po miesiącach wykreślonych praktycznie z planszowego kalendarza wracamy do żywych. Ponad pół roku bez jakichkolwiek wyjazdów, odwołana masa imprez, niemożność spotkania znajomych... to wszystko przez jednego cholernego wirusa. Zanosi się jednak na to, że wraca normalność, a wraz z nią nasza ulubiona impreza, której znowu mamy ogromną przyjemność patronować. Już 19 i 20 września 2020 odbędzie się już czwarta edycja Planszówek w Spodku.

PWS4_1920x1080-01-FullHDpng

Planszówki w Spodku to festiwal gier, który odbywa się zaledwie od 2018 roku, ale od samego początku cieszy się zainteresowaniem i powodzeniem. Dotychczasowe edycje spotkały się z tak ciepłym przyjęciem ze strony graczy i wydawców gier, że w tym roku impreza zajęła I miejsce w Polsce w kategorii "Najlepsza Inicjatywa" w plebiscycie Planszowe Gram Prix organizowanym przez serwis o grach Board Times. 

spodek-145jpg

Po raz kolejny antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 600 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. 

DSC_4742JPG

Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i grać - zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną! Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty. 

foto-222jpg

Ze względu na istniejące nadal zagrożenie epidemiczne będą obowiązywać następujące zasady:

- sprzedaż biletów wyłącznie online, 

- limit osób 1500 osób jednocześnie (a więc niezauważalnie mniejszy niż dotychczas), 

- obowiązek zakrywania nosa i ust przez wystawców, obsługę i uczestników, 

- dezynfekcja rąk, 

- zachowanie dystansu społecznego w kolejkach oraz odpowiednio szerokie ciągi komunikacyjne i odległości między stołami.

spodek-178jpg

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi. 

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum - katowicka kawiarnia z planszówkami.

ludiversum_baner_poziompng

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na profilu organizatora oraz wydarzeniu zamieszczonym na Facebooku

http://www.facebook.com/ludiversum/ 

https://www.facebook.com/events/280238086402178/ 

DATA FESTIWALU: 

19-20 września 2020 

GODZINY FESTIWALU: 

Sobota 10.00-20.00 

Niedziela 11.00-19.00 

MIEJSCE: 

Spodek, al. Korfantego 35, Katowice 

BILETY: 

1-dniowe: normalny 16 zł / ulgowy* 8 zł 

2-dniowe: normalny 24 zł / ulgowy* 12 zł 

Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny 

*Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia oraz emerytom - w obu przypadkach za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek. 

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia. 

STRONA WWW: www.planszowkiwspodku.pl