KARCZMA POD PĘKATYM KUFLEM - PATRONAT

banerpng


Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować o objęciu przez nas patronatem już kolejnej gry od wydawnictwa G3. Po Łowcach Potworów nadszedł czas na Karczmę Pod Pękatym Kuflem.

awatarpng

Karczma Pod Pękatym Kuflem to tegoroczne dziecko uwielbianego przez wielu graczy Wolfganga Warscha, twórcy między innymi Szarlatanów z Pasikurowic oraz Rzuć na Tacę.


elemgry3jpg
  

Gra to połączenie manipulacji kośćmi oraz dosyć specyficznego deck buildingu, w którym zagrywamy karty "w ciemno" zaraz po odkryciu ich z naszej talii. W grze wcielamy się we właściciela wiejskiej karczmy, który stara się przyciągnąć w swoje skromne progi co raz to zamożniejszych gości, którzy będą skłonni płacić krocie za coraz to lepsze trunki. Jak to zrobić? Inwestując każdy zarobiony grosz w rozbudowę naszej karczmy oraz zatrudnianie coraz lepszego personelu.


elemgry4jpg   


Ciekawostką w przypadku tego tytułu jest jego modułowość. Do dyspozycji mamy pięć dostępnych modułów i to my decydujemy, z iloma chcemy grać. Im więcej modułów aktywnych, tym gra staje się bardziej rozbudowana i skomplikowana. Dzięki temu zarówno doświadczeni, jak i początkujący gracze, będą mogli dostosować poziom do własnych potrzeb, a dodatkowo dzięki takiemu zabiegowi, gra zyskuje na regrywalności.


okadka1jpg


Jeżeli wszystko dobrze pójdzie i nie nastąpi żaden kataklizm, grą w polskiej wersji językowej będziemy mogli cieszyć się już w listopadzie tego roku.