NOCNE GRANIE W ARENIE GLIWICE

banerpng


Nocne Granie wraca po wakacjach

Już w najbliższy piątek, 30 sierpnia, kawiarnia Ludiversum oraz Arena Gliwice zapraszają po wakacyjnej przerwie na kolejne Nocne Granie. Wydarzenie skierowane jest do miłośników planszówek i gier fabularnych.

Poprzednie edycje Nocnego Grania przyciągały po 160-170 osób. Na graczy czekały oczywiście gry planszowe, ale także sesje RPG badź LARPy i turnieje. Byli też zaproszeni goście prezentujący nowości wydawnicze.

Atrakcjami najbliższego spotkanie będą m.in.:
- eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub,
- eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę,
- LARP w klimatach średniowiecznych,
- najciekawsze nowości ostatnich miesięcy, w tym kilka zupełnych świeżynek: Narcos, Podwodne Miasta oraz Osadnicy: Królestwa Północy (od Portal Games), Blackout: Hongkong (od Lacerty), Wyspa Skarbów, Na skrzydłach i Wsiąść do Pociągu: Londyn (od Rebela), Elekt (od What the Frog), Odyseja (od Lupo Art), czy antyszczepionkowcy.biz.

Będzie też ponownie funkcjonowała kawiarenka serwująca ciepłe i zimne napoje, przekąski, jak również pyszne ciasta i lody rzemieślnicze. Każdy uczestnik na pewno znajdzie coś dla siebie.

Jeśli komuś nie uda się dotrzeć tym razem, to kolejne spotkanie już na początku października. A i na tym nie koniec, bo terminy kolejnych eventów w cyklu są już ustalone aż do marca 2020, a i na tym pewnie się nie skończy.

Więcej informacji znajdziecie na Facebook'owym wydarzeniu (klik - Wydarzenie)

DATA:
30.08.2019

GODZINY:
Piątek - 17:00 - 01:00

MIEJSCE:
Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, Gliwice

BILETY:
10 PLN

Wstęp na Nocne Granie i bilety do nabycia w dniu wydarzenia w godzinach 16:30-22:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY W IMIENIU WSZYSTKICH OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W ORGANIZACJĘ TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA. DO ZOBACZENIA!!!