PLANSZÓWKI W SPODKU 2019

banerpng


Tym razem poniosło nas aż do Katowic. Kolejne świetne przedsięwzięcie, które popularyzuje nasze hobby. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż objęliśmy patronatem festiwal gier Planszówki w Spodku 2019. Festiwal odbędzie się w dniach 14-15 września 2019 roku. Jest to już druga edycja i z pewnością nie ostatnia, imprezy organizowanej przez dobrze znaną katowicką kawiarnię z grami planszowymi Ludiversum. W związku z patronatem już wkrótce pojawi się u nas konkurs, w którym do zdobycia będą dwie dwudniowe wejściówki.


ludiversum_baner_poziompng


Zeszłoroczny debiut Planszówek w Spodku zgromadził 13 wystawców oraz 2300 z całej Polski. Podobnie jak rok temu antresola Spodka wypełni się niezliczoną ilością stołów do gry, a na uczestników czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 500 tytułów, zarówno klasyków, jak również gorących nowości. Festiwal kierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie. Przez dwa dni każdy będzie mógł przyjść i zagrać. Równie dobrze będą się bawić gracze zaawansowani, jaki i początkujący. Bez różnicy, czy przyjdziecie sami, z przyjaciółmi, czy z rodziną, z pewnością znajdziecie coś, co pozwoli Wam spędzić czas w wyjątkowo interesujący i przyjemny sposób.


DSC_4742JPG   

Na uczestników imprezy czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło już 18 wystawców, a to z pewnością jeszcze nie koniec. Podczas festiwalu będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy, wziąć udział w sesjach RPG pod okiem najlepszych mistrzów gry oraz powalczyć o nagrody w turniejach. Dla lubiących jeszcze więcej rywalizacji i emocji też się coś znajdzie. W trakcie festiwalowego weekendu odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w takie gry jak Sabotażysta, Kingdomino i Rummikub.


Planszwki w Spodku - wystawcypng


Serdecznie zapraszamy wszystkich w ten wrześniowy weekend do Spodka. Planszówki to nie tylko zwykłe hobby, to coś więcej. To świetna zabawa, wspaniała metoda spędzania wolnego czasu oraz przede wszystkim doskonały sposób na nawiązywanie nowych znajomości i budowanie więzi między ludźmi.


DSC_4183jpg  

Więcej informacji znajdziecie na profilu organizatora (klik - Ludiversum), Facebook'owym wydarzeniu (klik - Wydarzenie) lub na stronie www.planszowkiwspodku.pl.

DATA:
14-15.09.2019

GODZINY:
Sobota - 11:00 - 21:00
Niedziela - 11:00 - 19:00

MIEJSCE:
Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:
1-dniowe: normalny 15 zł / ulgowy 5 zł
2-dniowe: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł
Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY W IMIENIU WSZYSTKICH OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W ORGANIZACJĘ TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA. DO ZOBACZENIA!!!