PLANSZÓWKI W SPODKU 2020 - ZIMOWE GRANIE W KATOWICACH

banerpng


Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Czas spojrzeć w kalendarz i sprawdzić co, kiedy i gdzie będzie się działo. Oczywiście i w tym roku nie zabraknie wielu atrakcji. Chcieliśmy z przyjemnością ogłosić, że w nadchodzącym roku będziemy kolejny raz patronami Planszówek w Spodku, które w 2020 będą miały, aż dwie odsłony.  Katowice zamienią się w stolicę planszówek już w lutym. Więc jeżeli zamierzacie rozpocząć rok z przytupem, zapraszamy 1-2 lutego 2020 do Spodka. Dla tych, co jeszcze nie mieli okazji wybrać się na Planszówki w Spodku, przybliżymy Wam pokrótce to, czego możecie się spodziewać i jakie atrakcje będą na Was czekać.

PWS3_1920x1080-01-FullHDpng

Podobnie jak w poprzednich latach antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 600 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i grać, zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną!

DSC04503JPG

Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło już 12 wystawców, a lista z pewnością nie jest jeszcze zamknięta.

Podczas wydarzenia będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów, wziąć udział w sesjach RPG pod okiem najlepszych mistrzów gry, czy powalczyć o nagrody w turniejach.

DSC_4742JPG

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi. My nasze pierwsze Planszówki w Spodku we wrześniu 2019 do tej pory mile wspominamy. Świetni ludzie, wspaniała atmosfera oraz masa nowych znajomości. Na prawdę warto pojawić się w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum - działająca w Katowicach od 3 lat kawiarnia z planszówkami, którą znają już chyba wszyscy, nie tylko katowiccy, gracze.

ludiversum_baner_poziompng

Więcej informacji znajdziecie na FB organizatorów, wydarzeniu oraz stronie imprezy:
http://www.facebook.com/ludiversum/
https://www.facebook.com/events/431677404429296/
www.planszowkiwspodku.pl

DATA:
1-2.02.2020

GODZINY:
Sobota - 10:00 - 20:00
Niedziela - 11:00 - 19:00

MIEJSCE:
Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:
1-dniowe: normalny 16 zł / ulgowy 8 zł
2-dniowe: normalny 24 zł / ulgowy 12 zł
Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!