W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM

banerpng


Nadarza się kolejna okazja wsparcia w ramach akcji crowdfoundingowej kolejnej ciekawej pozycji. Na zagramw.to wystartowała zbiórka na polskie wydanie W Pogoni za Szczęściem. Zbiórka kończy się 27.05.2019, a próg ufundowania nie jest ustawiony jakoś wyjątkowo wysoko. Aby cieszyć się polskim wydaniem wystarczy zebrać 30 tys. złotych.

Gra będzie wydana przez Czacha Games, a w trakcie kampanii będzie możliwość odblokowania około 20 dodatkowych celów, które w wersji kickstarterowej trzeba było osobno kupować. W polskiej edycji wszystkie one będą do odblokowania.


bJPG

W Pogoni za Szczęściem to coś na kształt planszowych The Sims. Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy, którzy podczas rozgrywki będą mogli pokierować swoim życiem w zupełnie inny sposób, niż potoczyło się ono w rzeczywistości. Mamy tu do czynienia z rodzinną grą euro, która może być genialną pozycją do podjęcia dyskusji z dziećmi odnośnie wyborów, jakie czekają na każdego z nas w dorosłym życiu.

Zarządzając swoim czasem i stresem, realizujemy projekty, zdobywamy pracę, awansujemy, budujemy relacje z partnerami, a przede wszystkim dbamy o szczęście naszego bohatera, gdyż to właśnie ono jest wyznacznikiem zwycięstwa.


Jeżeli sam tytuł lub jego tematyka was zainteresowała, więcej szczegółów możecie znaleźć bezpośrednio na stronie kampanii W Pogoni za Szczęściem.

wrdolistyaktualnocijpg