PLAŻING – PARAWANY W DŁOŃ

Jeśli szukasz świetnego sposobu na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, gdy jesteś na wakacjach, to „Plażing - Parawany w dłoń” jest idealnym rozwiązaniem. Jest to wyjątkowa gra logiczna, która jest świetnym sposobem, aby poznać nowe miejsca i poświęcić trochę czasu na relaks.

Gra polega na tym, aby ułożyć parawany na plaży tak, aby były one odpowiednio ustawione i nie zasłaniały widoku. Gra wymaga sprytu, szybkiego myślenia i umiejętności planowania. Wybierz odpowiednie miejsce dla każdego parawanu i wyeliminuj wszelkie przeszkody w drodze do celu.

Gra jest dostępna w wersji cyfrowej i można ją zagrać na iOS lub Androidzie. Możesz też zagrać z innymi graczami z całego świata dzięki trybowi multiplayer. Gra jest dostępna w wielu językach, więc nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi graczami.

Jeśli szukasz świetnego sposobu, aby spędzić czas na plaży i połączyć to z interesującą grą logiczną - „Plażing - Parawany w dłoń” jest idealną opcją. Ustaw parawany, przejdź szereg poziomów i doskonal swoje umiejętności planowania. Możesz też połączyć się z innymi graczami z całego świata i rzucić wyzwanie swojej inteligencji.