Lucrum Games: „Krótka Historia Cywilizacji”

Redakcja

21 stycznia, 2024

Chyba nie ma wśród nas nikogo, kto nie lubiłby sobie umilić czasu na rozrywce i grach. Gry tak naprawdę stopniowo opanowują naszą społeczność, gdyż stają się one coraz to bardziej zaawansowane oraz kreatywne. Jedną z ciekawych gier, która inspiruje i edukuje jest Krótka Historia Cywilizacji od Lucrum Games. Okazuje się, że przyciągnęła już ona wielu zwolenników. Recenzja gry  Lucrum Games Krótka Historia Cywilizacji powinna nam nieco rozjaśnić jej zasady.

Krótka Historia Cywilizacji – czy warto zagrać?

Recenzja gry: Lucrum Games Krótka Historia Cywilizacji jasno wskazuje na to, że jest to średniozaawansowana gra karciana, która ma nam pomóc zbudować prawdziwe imperium. W opakowaniu dostępne są plansze, karty oraz inne pomoce, celem zrealizowania głównego założenia gry. Bez wątpienia Lucrum Games Krótka Historia Cywilizacji to gra, która wymaga logicznego myślenia oraz kreatywności. Z pewnością więc warto spróbować w niej swoich sił.

Krótka Historia Cywilizacji – opinie graczy

Opinie graczy o Lucrum Games Krótka Historia Cywilizacji, są w dużej mierze pozytywne i bardzo obiecujące. Gracze doceniają sobie przede wszystkim wierne odwzorowanie detali oraz niezliczoną ilość elementów dodatkowych, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Krótka Historia Cywilizacji – zasady gry

Podstawą gry jest gromadzenie przez graczy kart o różnej wartości, co fachowo nazywane jest Inwestycją. Inwestycje można finalizować pod warunkiem, że nikt nam nie przeszkodzi. Każda z kart przynosi różne profity i to na ich podstawie buduje się imperium.

Polecane: